Den matek. Jeden ze svátků, který by se měl slavit každý den. Nebo by minimálně každý den mělo směřovat velké díky té milující osobě, kterou je máma. Nejdůležitější žena v našem životě, která bezpochyby od první chvíle rozdává do našich dnů lásku. 

Každý rok tak slavíme druhou květnovou neděli Den matek. Den, kdy můžeme našim maminkám alespoň poděkovat a opětovat jim všechnu lásku malým dárkem. Dali jsme pro vás dohromady 6 tipů na dárky, které si zamilujete - od sentimentálních drobností až po stylové doplňky a zážitky.

Oslavte s maminkami vše, co pro nás dělají, pomocí našeho malého průvodce dárky ke Dni matek.

Květiny

Klasika, která bude vždy tou pravou volbou. Čerstvé květiny potěší ženu při jakékoli příležitosti. Aktuální období již nabízí nekonečnou škálu řezaných květin, ze kterých můžete vybírat. Tak kterou má vaše maminka nejraději?

Šperk

Ona ve své podstatně žádná žena není náročná, když víte, čím ji potěšit. Sázíme na to, že šperk je přesně tím překvapením, které chce (nejen) každá maminka dostat. Můžete jí tak beze slov ukázat, jak výjimečná skutečně je. Udělejte mamince radost například minimalistickým náramkem s přívěskem andílka, který je dokonalou kombinací jednoduchosti a poděkování. Decentní kousek, který bude každodenní připomínkou lásky. V naší nabídce najdete také sady šperků, kdy jednou částí obdarujete maminku, a druhou si můžete nechat pro sebe. Budou vám tak stále připomínat silné pouto, které mezi vámi je.

Všechny šperky můžete zakoupit buď samostatně, nebo v již hotovém kompletu na dárkové kartě s věnováním, zabalené v přírodní krabičce s velkou mašlí.

Společná večeře

Společně strávený čas je nenahraditelný, zvláště v této uspěchané době, kdy mnohdy nemáme čas ani sami na sebe. Pozvěte vaši maminku na večeři do oblíbené restaurace nebo si ji společně uvařte u vás doma. Tyto chvíle umocní i společný zážitek z přípravy, kdy se jistě nasmějete a zavzpomínáte. Možná z podobných večerů uděláte i pravidlo.

Personalizace

A jsme zase u těch šperků, ale tentokrát s menším přídavkem. Darujte šperk s osobním textem, který má hlubší význam jak pro vás, tak pro obdarovanou osobu. Jméno, datum nebo vzkaz, kterým vyjádříte lásku a zároveň milované osobě personalizovaným textem budete při každém pohledu na něj připomínat vaše společné vzpomínky. Vytvořte něco, čeho si bude maminka cenit a s nekonečnou láskou nosit každý den. Vybírat můžete z naší široké nabídky personalizovaných šperků, ve které najdete nejen řetízky s přívěsky vhodné pro maminku, ale také šperky pro nejlepší kamarádku, sestru či partnera. 

Sladká tečka

Sladké bývá lékem nejen na nervy, ale také milou pozorností při jakékoli příležitosti. Udělejte mamince radost třeba oblíbeným zákuskem a společně si zamlsejte při odpolední kávě. Když sladkou tečku doplníte ještě o drobnost v podobě nového hrníčku na kávu, radost bude ještě větší.

Jak ten čas letí

I když bychom si to tolik přáli, čas nezastavíme, a proto je tolik důležité si užívat každý okamžik našeho života a prožít ho ve společnosti našich nejmilovanějších. Krásnou připomínkou poděkování za čas strávený s maminkou budou hodinky BEYOU z naší limitované kolekce Classic, která obsahuje balíček s hodinkami a náramkem z chirurgické oceli zdarma v luxusním dárkovém balení. Tyto hodinky byly navrženy tak, aby se hodily doslova na každou příležitost. Budou tak vhodným doplňkem ke společenským šatům, ale také k ležérnímu outfitu při pracovní schůzce.

Tady najdete kompletní nabídku dárků vybraných speciálně pro všechny úžasné maminky ke Dni matek.