Už jste dnes svojí mamince řekli, že ji máte rádi? Pokud ne, pak byste to určitě měli napravit. 

Projevování vděku a ocenění hraje ve vztahu s matkou důležitou roli. Chcete vyjádřit vděk a ocenění svojí mamince za všechno, co pro vás kdy udělala, za to, že je vám oporou i za to, co všechno pro vás v životě znamená? Inspirujte se různými způsoby, jak mamince udělat radost a poděkovat jí za lásku a péči, kterou vám věnovala v dětství i v dospělosti. 

Vyzkoušejte některý z následujících tipů na milé dárky, jako jsou například šperky, doplňky a jiné dárky pro maminku, ale i různá gesta, pomocí kterých tuto milovanou osobu můžete potěšit nejen při různých příležitostech, ale i jen tak, protože zkrátka chcete.

Důležitost vděku pro vztah s matkou

Každá maminka si zaslouží vděk a ocenění. Láska maminek je vroucí, jedinečná a nekonečná. Právě vyjádření díků, ať už slovy nebo pomocí nejrůznějších milých dárků či společně strávený čas upevňuje vztah maminky a dítěte. 

Neváhejte proto poděkovat té nejdůležitější osobě svého života třeba jen za to, že tu pro vás je a udělejte jí veselejší den. A když slova a gesta nestačí, přicházejí na řadu milé a drobné dárky, které poslouží i jako vzpomínka na nezapomenutelné okamžiky.

7 způsobů, jak poděkovat a projevit lásku mamince

Způsobů, jak poděkovat své milované mamince, je dlouhá řada. A nemusíte k tomu zrovna hledat příležitost, jako jsou narozeniny, svátky, Vánoce, nebo Den matek

I drobné radosti bez příležitosti, gesta vyjádřené jen tak pro hezčí moment nebo dárky věnované pro radost potěší a rozzáří den. 

Stačí si jen vybrat takový způsob vděku, který vám bude vyhovovat.

1. Osobní gesta

Vděk, lásku a náklonnost je možné vyjádřit slovy a gesty. Stačí i pouhé obejmutí, pohlazení a pár milých slov. I když vaše maminka ví, že ji milujete, není nad to jí dát svoji lásku náležitě najevo. Tohle všechno je totiž k nezaplacení. I takováto zdánlivě obyčejná gesta totiž mají nevyčíslitelnou hodnotu a dokáží tak nahradit i drahé dárky.

2. Psaní dopisů a vzkazů

Napsaný vzkaz nebo dopis má v dnešní době jedinečné kouzlo. Ručně psané vyznání nebo vyjádření díků a dalších pocitů zahřeje vaši maminku na těle i na duši.

3. Nečekaná překvapení

Krásné překvapení v podobě pozvání na společný oběd nebo na kávu, nečekaná návštěvě a jiná podobná překvapení vykouzlí úsměv na rtech každé mamince. Protože společně strávené chvíle jsou jednoduše nenahraditelné.

4. Šperk jako vzpomínka

Poděkovat milované mamince můžete i pomocí krásného dárku. Nejednu ženu potěší stylové šperky, které zároveň poslouží také jako vzpomínka na jedinečné okamžiky, životní období a společně strávené chvíle. 

Milovaný maminkám vykouzlí úsměv na tváři:

1. Dárkový balíček Růže pro maminku a náramek s Andílkem

2. Dárkový set řetízků

3. Klíčenky s gravírováním

5. Personalizované dárky

Dojetí a radost dokáží vyvolat i personalizované předměty s fotkou nebo vyrytým vzkazem, které jsou absolutně nezapomenutelným dárekm pro maminku.

Pro obdarování maminky jsou jako stvořené:

Dárkové sety pro maminku

Personalizované šperky

Dámské hodinky

6. Květiny

Pomocí květin je možné vyjádřit lásku, vděk i úctu. Voňavá kytice růží či lučního kvítí, karafiáty do vázy rozveselí i ten nejšedivější den. Radost udělají i rozkvetlé květiny v květináči nebo namíchané směsi oblíbených bylinek.

7. Společně strávený čas

Společně strávené chvíle s maminkou jsou nejcennější. Vezměte proto tuto milovanou osobu jednou za čas na nějaký výlet, na dovolenou, do kina, za sportem, do divadla nebo i jen na obyčejnou procházku do přírody. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv společnou aktivitu, takto strávený čas vám už nikdo nevezme.

„Všem maminkám přejeme úžasný Den matek."

S láskou,
team Beyou