Na křídlech lásky přilétá svátek všech zamilovaných, svátek svatého Valentýna, který slavíme už více než třicet let. O jeho historii bylo napsáno mnoho dlouhých vět, které není třeba stále opakovat. Pojďme se na tento výjimečný den podívat z jiného úhlu!

Kdo je vlastně oslavenec? Kdo nám dává svá křídla?

Ano, je to LÁSKA. Ten nejúžasnější a nejčistší cit našeho srdce. Cit, po kterém toužíme, který hledáme a když ho nalezneme, chceme si ho udržet navždy. Až v této chvíli pochopíme její cenu a cítíme, že její zásoby v našem nitru jsou nevyčerpatelné. A pokud se o ni podělíme, její síla se násobí a nám narůstají křídla. Láska je to nejkrásnější a nejcennější, co člověk může získat. Čím více máme lásky, tím lehčeji se vznášíme světem a životem. A tak si ji hlídejme a braňme, ať nevyhasne a společně ji oslavme.

My jsme se letos nechali inspirovat naší zázračnou přírodou a přicházíme s
novou kolekcí, která má opravdu křídla! Se šperky ptáčka a vážky v podobě náramků i řetízků.

Věděli jste, že lidé v minulosti věřili, že právě 14. února si ptáci volí své partnery? V tomto měsíci začínají slavnosti „ptačích svateb“, kdy se někteří ptáci vracejí z teplých krajin, namlouvají si jeden druhého a začínají si stavět hnízda. Některé páry spolu zůstanou celý život. Tento zázrak přírody jsme promítli do naší nové kolekce.

Ptáček je pro všechny zamilované symbolem oddané lásky, svobody a věrnosti. Medailonky jsou vyrobeny ve třech barevných variantách vložených do růžové sametové krabičky, která dodává dárku romantický vzhled.


Vážka je
symbolem změny, síly a rovnováhy a může být poselstvím tam, kde je potřeba vztahy obnovit a upevnit. Vážky jsou vyrobeny jako přívěsky na řetízku nebo jako náramky. 
Jako dárkové balení můžete zvolit romantickou sametovou krabičku nebo dárkovou kartu vloženou do obálky. 

A naší další Valentýnskou novinkou je dárkový balíček „Z lásky“ pro všechny jedinečné ženy, který obsahuje krásnou dárkovou kartu s růží s přívěskem zlatého srdíčka a bílým ponožkami s vyšitým výřezem ve tvaru stejného symbolu. Bez srdíčka se prostě na Valentýna neobejdeme. Ať každá žena (nejen) v tento den zažije pocit, že je milovaná!

Druhou variantou této dárkové karty je zlatý řetízek se dvěma propojenými kroužky, symbolem společného pouta lásky, s krásným vyznáním, které promluví za vás:

„Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme.“

Prozatím to vypadá, že jsme v Beyou myslely jen na nás ženy, ale opak je pravdou. Pro naše milované muže jsme připravily nový dárkový balíček v podobě černé psí známky na nové dárkové kartě s vyznáním:

„Jednou za čas potkáme člověka, který všechno změní. Rozesměje nás, když se nám chce plakat, přijde v době, kdy se k nám ostatní otočili zády…“

A pokud vám chybí v tomto citátu slovo „Miluji tě“ nebo „Ukradl jsi mi srdce“, můžete šperk nechat vygravírovat, jelikož gravírování je v ceně tohoto balíčku a z Vašeho dárku vytvoříte vaši jedinečnou vzpomínku na letošního Valentýna.  

Další možností, jak připomenout vašemu partnerovi, jak je skvělý a milovaný, je náramek s tubusem, kam můžete nechat vygravírovat nezapomenutelné datum vašeho seznámení, vaše společné iniciály nebo GPS souřadnice místa vašeho seznámení. Nápadům se meze nekladou a je jen na vás, co si vyberete, protože gravírování je opět v ceně tohoto balíčku pro muže, a tímto způsobem bude váš Valentýnský dárek opravdu jedinečný.

A co přinášíme letos všem zamilovaným párům? Těm, kteří našli jeden druhého a chtějí dát světu najevo, že patří k sobě? Pro ně jsme připravili naše Valentýnské bestsellery v podobě mnoha typů partnerských náramků. Můžete si zvolit symbol nekonečné lásky, srdce nebo korálkové náramky. Letošní novinkou je černé matné infinity, které hezky ladí do páru se zlatou variantou na červené šňůrce.

 

Oslavte společně s týmem Beyou krásného Valentýna

a těm, které milujete, daruje KŘÍDLA, 

aby se mohli budit s úsměvem na tváři a s láskou v očích.