Máme za sebou měsíc březen a květen, kdy jsme společně vzdávali hold a úctu především všem úžasným ženám a muži tak na chvíli zůstali v ústraní.

Konečně je tu však červen a s ním se dostávají na výsluní i naši hrdinové – nejdůležitější muži na světě, tatínci. A my jim můžeme s láskou poděkovat a popřát za jejich skvělou „práci“. Letos Den octů oslavíme opět třetí červnovou neděli, která připadá na 18. června.

V našem týmu Beyou jsme samé ženy. A protože i my jsme milující dcery svých otců, rády bychom našim tatínkům v jejich „Den“ poděkovaly za jejich lásku a podporu, i za všechny výzvy, které pro nás v životě připravili a které nám pomohli zvládnout. Někteří nás učili slušnosti, pracovitosti a dochvilnosti, jiní zase brát život takový jaký je a věřit v sebe a nikdy se nevzdávat. V našich dětských očích pro nás byli nejsilnějšími a nejmoudřejšími muži světa a v dospělosti jsme pochopili, že jsou především milující otcové, kteří mají srdce na správném místě.

A tak jsme ani letos nezahálely a připravily jsme speciálně pro naše tatínky
novou kolekci autorských šperků. Pro ty, ke kterým jako malí vzhlížíme a nestydíme se říci:
„Děkuji ti, TATI, jsi můj hrdina!“ Náramek s minerálními korálky na dárkové kartě s kresbou velikého siláka to určitě řekne za vás!

 

Dalším upřímným poděkováním, může být klíčenka, prsten nebo psí známka s vygravírovaným slovem TÁTA. Všechny tyto šperky jsou vyrobeny ze stříbrné nebo i černé oceli a určitě udělají Vašemu tatínkovi radost. Jako dárkové balení můžete zvolit bílý plátěný pytlík nebo dárkovou krabičku.

Pokud máte rádi náramky na šňůrce, doporučujeme si vybrat náš bestseller, symbol infinity na černé šňůrce ve dvou variantách, TÁTA A DCERA nebo TÁTA A SYN.

Pokud ovšem chcete udělat z Vašeho tatínka nebo syna a manžela opravdové elegány, můžete je obdarovat jedním z našich
dárkových balíčků s ručně vyráběným dřevěnými motýlky s přáním:
Krásný Den otců, tati.“

Bonusem této pánské kolekce je personalizace šperků, na ocelové tubusy náramků i na přívěsky ve tvaru psí známky si můžete nechat vygravírovat Vaše osobní věnování, datum významné události nebo i citát. Svému tatínkovi tak darujete originální šperk nebo cenný osobní talisman, který pečlivě zabalíme do Vámi zvoleného dárkového balení.


Nezapomeňte se k nám příští neděli přidat a poděkovat tomu nejlepšímu tátovi, třeba těmito slovy:

 „Tati, díky, že tu jsi a že jsi ve mně vždycky věřil! Jsi prostě můj HRDINA!“