Den matek, je svátek, kdy vzdáváme hold ženám, oslavujeme mateřství a vyzdvihujeme mateřské pouto, které vzniká mezi maminkou a jejími dětmi. Je to tedy skvělá příležitost, kdy můžeme poděkovat našim maminkám za vše, co pro nás v životě dělají.

Mateřství je krásným, velmi odpovědným
a privilegovaným povoláním.

Jeho síla nespočívá v tom, že marníte své nadání při vykonávání domácích prací.
Mateřství se buduje na bezpodmínečné lásce, výchově a postupně sofistikovaně propracovaném managementu,
který si vytváří pod tlakem denních povinností každá matka. Mateřství vyžaduje obrovskou vynalézavost, houževnatost a odvahu.

Matky, ačkoli většinou nenosí módní kostýmky a vysoké podpatky, potřebují ovládat mnoho rozličných dovedností a funkcí. Jsou manželkou, MATKOU, přítelkyní, pradlenou, kuchařkou, servírkou, řidičkou, švadlenou, psycholožkou, vlastně vším, co si budete přát. Každá maminka je prostě supermanka, která umí své role střídat rychleji než klobouky. Její děti mohou mít jistotu, že její láska je opravdová a nekonečná.
Své děti neúnavně podporujeme a nic nemůže otřást jejím rozhodnutím být jejich pevnou oporou po celý život!

S jistotou můžeme říct, že naše planeta nepotřebuje víc úspěšných lidí, ale potřebuje odvážné matky, které rodí, vychovávají a milují své děti. Které jim přináší lásku a štěstí. Které se smějí, zpívají a pláčou, když jejich děti mají úspěch. Bijí se za věci, ve které věří, milují bez podmínek a vědí, že objetí a polibek jsou pro jejich děti i tento svět ze všeho nejdůležitější!

Popřejme tedy v neděli 14. května těm nejdůležitějším bytostem našeho života k jejich svátku a vzdejte úctu všemu, čím pro nás jsou a co pro nás dělají! Protože právě díky nim je každý z nás na tomto světě a všechny si naše poděkování a lásku zaslouží.

S přáním všeho nejlepšího všem našim maminkách jsme i letos připravili v BEYOU malé překvapení!

Další NOVINKU z limitované edice dárkových balíčků, které představují dokonalé spojení našich šperků a přírodní kosmetiky.

Dárkový balíček „Kopretina“

Úžasný set řetízků z naší nejoblíbenější kolekce Máma & Dcera, který můžete nosit společně se svojí maminkou. Řetízky se srdíčky mají symbolizovat bezpodmínečnou lásku a pouto mezi matkou a dcerou. Každý řetízek určen pro jednu z Vás.
Řetízky jsou navíc zavěšené na květinové kartě s motivem kopretin a milým citátem:

„Jsou jen dvě ženy, které se dokážou dívat jedna druhé do očí, a přitom si myslet,
že ta druhá je nejkrásnější na světě
.“

Omamnou vůni tomuto balíčku přidává ručně vyráběné heřmánkové mýdlo a šumivá bomba do koupele s vysokým obsahem esenciálního oleje z pravého heřmánku.

Tak si udělejte chvilku pro sebe a připravte si heřmánkovou koupel, která uleví a provoní Vaše tělo a zklidní ho k blahodárnému spánku.
Je to bylinka, o které lze bez nadsázky říci, že je nejoblíbenější léčivkou u nás. A hodí se pro pečující maminky i jejich dcery,
stejně jako náš medailonek se srdíčky. 

 

Dárkový balíček „Heřmánek“

Dárkový balíček plný překvapení pro milovanou maminku, který obsahuje set dvou řetízků s motivem ptáčka na dárkové kartě s textem:

„I když vyletím z hnízda,
nepřestanu se k Tobě vracet, mami.“

Ptáček a ptáčátko jsou symbolem láskyplných vztahů mezi maminkou a dítětem a měl by být poděkováním mamince za výchovu a současně ujištěním, že se k ní nepřestaneme vracet ani, když odejdeme z domova.

Voňavé kouzlo tomuto balíčku přidává ručně vyráběné heřmánkové mýdlo a šumivá bomba do koupele s vysokým obsahem esenciálního oleje z pravého heřmánku.

Nezbývá než si užít tento dárek a vychutnat si chvíli pro sebe. Heřmánková koupel uleví a provoní Vaše tělo a zklidní ho k blahodárnému spánku. Je to bylinka, o které lze bez nadsázky říci, že je nejoblíbenější léčivkou vůbec. A hodí se pro děti i pro maminky, stejně jako náš medailonek s ptáčkem.  

Jako další milé překvapení, jsme pro všechny milovnice minerálů připravili ještě jednu novinku - Dárková karta Máma & Dcera a set náramků s minerály, Dárková karta Levandule a náramek s minerály, Dárková karta sebeLáska a náramky s minerály na šňůrce, dárkové karty se stahovacími náramky a různými druhy kamenů. Záleží jen na tom, zda chcete přivolat mamince do života lásku a štěstí nebo úspěch a prosperitu. Při Vašem rozhodování Vám může pomoci krátká charakteristika jednotlivých minerálů.

Růženín v kombinaci s Rubínem jako kámen lásky a životní energie, pro podporu sebelásky a sebedůvěry.

Avanturín
v kombinaci s Nefritem jako kámen štěstí a příležitosti. Společně s Nefritem přitahuje prosperitu a úspěch, jelikož Nefrit je drahokam moci a bohatství.

Ametyst a Rubín jako kámen ochrany a životní energie pro silnou a statečnou ženu, která rozdává lásku a pečuje o druhé.

Milé naše maminky,
ať už strávíte Váš sváteční den s rodinou a dětmi nebo sama se sebou ve voňavé koupeli, přejeme Vám, aby se splnily všechny Vaše sny a abyste na sebe byly pyšné, že jste zvládly ten nejdůležitější úkol v životě, a to ten, že jste se tomuto světu přinesly další pokolení.


S láskou Vaše ženy z Beyou