Velké objednávky

Potřebujete místo jednoho páru náušnic hned třicet? Jsme schopní zajistit většinu zboží i ve větších nákladech (samozřejmě s adekvátní dobou dodání). Pokud máte zájem o větší počet kusů, napište nám prosím na e-mail obchod@beyou.cz. Rádi vám upřesníme dobu a možnosti dodání a slevu na dané produkty možnostech dodání a hromadné slevě na dané produkty.

Výroba dřevěných motýlků s logem vaší firmy

Kromě prodeje šperků a doplňků vyrábíme i dřevěné motýlky. Pokud tak toužíte po netradičním dárku a dřevěný motýlek s logem vaší firmy zní hodně dobře, obraťte se na nás. Motýlky vyrábíme v České republice, sami si zajišťujeme design, gravírování i látky. Také není problém domluvit se na látce jiné barvy, než najdete v naší nabídce (např. ve vašich firemních barvách). 

Výroba dárkových karet s vaším textem

Dárkové karty jsou u nás velmi oblíbené. Je to krásný dárek, který říká: „Tebe si vážím!“ Je přitom jedno, jestli to chcete říct své mamince, svému partnerovi anebo ... svým kolegům, s nimiž v práci trávíte skoro třetinu života. Pokud pořádáte firemní večírek nebo chcete svým kolegům vymyslet originální dárek, obraťte se na nás. Pomůžeme vám vymyslet vhodný text, vybrat správný šperk pro muže i ženy a nabídneme velkoobchodní cenu.

Pozn.: Dárkové karty s textem na míru (včetně šperku) i dřevěné motýlky vyrábíme pouze, pokud máte zájem o 12 kusů a více.