Náš příběh

Beyou vzniklo někdy kolem roku 2015. Z podnikání jedné slečny se stala menší firma, která si pomalu získávala Vaše srdce.

Našimi dárkovými kartami s cenově dostupnými, ale zároveň kvalitními šperky, děláte radost k příležitostem, na kterých Vám záleží.

Jsme si toho vědomi a proto se snažíme dělat vše tak, abychom rozdávali radost vám i vašim nejbližším. Naše práce nás opravdu baví. Věříme, že jen pokud děláte něco rádi a s láskou, jen potom to má smysl a výsledky stojí za to!

Kdo za tím stojí?

Zakladatelkou BEYOU je Hanka. Věčně nic nestíhající, roztržitá máma dvou malých chlapců, s hlavou věčně plnou nápadů.

Společně s kolegyňkami Simčou, Laďkou, Radkou, Janou a Ivkou, tvoří neochvějný tým. Každá je úplně jiná a právě proto je BEYOU jako celek takové, jaké jej znáte.


Co děláme?

Na Beyou najdete široký sortiment šperků, dárkových karet i všemožných doplňků. Pojďte se podívat, na co jsme nejvíce pyšní!

Šňůrkové náramky

Velmi oblíbené šňůrkové náramky jsou naší specialitou. Uvázali jsme už nespočet suků, které zdobí vaše zápěstí.

Dárkové karty

Naše dárkové karty si vytváříme i vyrábíme sami. Všechny jsou originály! Po rozbalení na nich přistála už nejedna slza. :-)

Dřevění motýlci

Všichni motýlci pochází z Moravy! Věděli jste, že naše značka Johnny Rabbit je pojmenovaná podle manžela naší zakladatelky?

Připojte se k nám na sítích

Beyou není jen internetový obchod. Doslova žije i na sítích, kde se můžete dozvědět něco o tom jak fungujeme, o slevách a akcích, o našem vývoji i životě. Na sítích s vámi máme možnost komunikovat, vidíme vaše připomínky i přání, na které tak můžeme pružně reagovat třeba rozšířením sortimentu nebo úpravou stávajících služeb.

Především tam ale vidíme, že naši zákazníci nejsou jen jménem na obálce, ale lidé z masa a kostí, stejně tak jako my. Vždy nás povzbudí, když nás pochválíte nebo postnete storíčko s naším produktem.

Díky sítím máme pocit, že jsme vám blíž.