Dáváme si záležet na použitých materiálech. Nejen aby nějaký čas vydržely, ale také aby neohrožovaly vaše zdraví např. obsahem těžkých kovů nebo uvolňováním niklu.

Naše šperky vyhovují požadavkům na obsah těžkých kovů (Cd a Pb) a uvolňování niklu dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 1907/2006, dle ČSN EN 1811+A1. Atesty si můžete prohlédnout níže.

Veškeré informace o tom, jak se o naše šperky starat, čemu se při nošení vyhnout nebo na co se vztahuje reklamace, najdete zde.

Jestliže i přes doporučené pokyny a doporučení, uvedné na https://www.beyou.cz/s/jak-se-starat-o-bizuterii, zaznamenáte jakékoliv problémy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na obchod@beyou.cz.

Stejně tak, jak může být někdo alergický na arašídy, i když na nich není nic špatného, tak existuje malé procento osob, které mohou být citlivější na použité materiály. Přestože naše šperky splňují všechny přísné požadavky a za jejich kvalitou si stojíme, nedoporučujeme šperk nadále nosit, jestliže došlo k alergické reakci anebo byl šperk jakkoliv poškozen!

Vaše BEYOU

atesty beyou