Bude mít někdo ve vašem blízkém okolí narozeniny, svatbu, významné výročí nebo prostě jen chcete udělat radost milované osobě výjimečným dárkem? Dárkem, který bude vyjadřovat, jak moc vám na dané osobě záleží?

Máme pro vás skvělý tip!

Personalizace. Ideální způsob, jak obdarovaného překvapit a věnovat mu něco, co mu bude váš vztah, lásku a vzpomínky připomínat každý den. 

Personalizovaný šperk s osobním charakterem je ideální spojení výjimečného dárku. Iniciály, krátký text, datum narození dítěte, datum svatby nebo cokoli vás s obdarovaným spojuje, může vybraný šperk zdobit. A kdy je ten pravý čas na personalizované šperky?

Svatba

Připravujete nevěstě rozlučku se svobodou ve velkém stylu? Postarejte se o to, že na tento den vaše kamarádka opravdu nezapomene. Náramek s gravírováním, který bude určený jen pro nevěstu, ji krásně odliší a zbytek party si může pořídit třeba náramek s gravírováním “Tým nevěsta”. Jedinečná vzpomínka, kterou navíc můžete zachytit společnou fotografií, vám zajistí, že na tento den nikdo z vás opravdu nezapomene.

Narozeniny

Rádi byste své nejbližší v den jejich narozenin překvapili speciálním dárkem, který za vás bez jediného slova řekne vše? Mrkněte na naše autorské šperky s možností gravírování vlastního textu. Na přívěšek s nepřehlédnutým zirkonem můžete nechat vygravírovat třeba iniciálu oslavence či symbol, který vás spojuje. 

Z lásky

Personalizované šperky nemusí být vhodné jen jako dárek k narozeninám, ale také jako překvapení pro vaši drahou polovičku, nejlepší kamarádku či sourozence. V nabídce máme celou řadu partnerských náramků s možností gravírování vlastního textu. Při každodenním nošení budou alespoň malým připomenutím toho, že tu nejste sami. 


Dělejte si radost

Důležitá věc, na kterou bychom měli myslet každý den. Dělat si radost! Proč si tedy nepořídit šperk, který bude zdobit vaše každodenní outfity. Gravírováním mu dodáte nejen osobní charakter, ale také punc výjimečnosti.