Konec léta znamená jediné. Příchod období plného pracovních a studijních povinností, návrat do každodenní rutiny, ale taky spoustu nových snů a výzev. Nabízí se rekapitulovat, co se podařilo, a na co nového se můžete těšit v nacházející sezóně. Nebojte se, překvapení v podobě nových šperků na sebe nedá dlouho čekat. V našich dílnách už se pomaličku rodí, ale zatím si vás dovolíme ještě malou chvíli napínat. Už teď ale víme, že si naše novinky zamilujete!

Tohle malé ohlédnutí nás přivádí k myšlence podělit se s vámi o naše aktuálně největší hity. O kousky, které se nejvíce líbily vám, našim nejmilejším zákazníkům.  

SYMBOLY vás baví ze všeho nejvíc

Mezi naše letošní bestsellery patří jednoznačně SYMBOLY. Šperky, ve kterých najdete schovaný nějaký hlubší význam. Ať už se jedná o sdělení obdarované osobě, speciální přání či poselství. Různými symboly se lidé zdobili už od pradávna. Vyráběli je z různých přírodních materiálů jako jsou kameny, drahé kovy nebo mušle a peříčka. Mnohým z nich jsme zůstali věrní dodnes.

Vsadili jsme zejména na minimalistické šperky z oceli, které nabízíme v barvě stříbra, zlata, a v poslední době velmi oblíbeného růžového zlata. Hodí se pro ženy i pro muže, a jejich tvary jsou takřka neomezené. Ale teď už zpět k těm nejoblíbenějším.

INFINITY,

ležatá osmička, která je především symbolem nekonečné lásky a přátelství. Vztahu, který bude trvat navěky. Spojí tak milované osoby, přátele nebo rovnou celou rodinu. Tento symbol jsme vyrobili jako jemný náramek z chirurgické oceli (s možností zlaté varianty - chirurgická ocel pozlacená 18K zlatem) na stahovací šňůrce v červené a černé barvě. Tato čtyři barevná provedení lze snadno kombinovat tak, aby byla vhodná jak pro zamilované páry, tak třeba pro dvě nejlepší kamarádky.

Skvěle se budou vyjímat třeba na oblíbené dárkové kartě „Z přátelství“. Mezi dárkovými kartami najdete i variantu „Z lásky“ nebo „Rodina“ s krásným citátem: 

„Rodina je tam, kde život začíná a láska nikdy nekončí.“

ČTYŘLÍSTEK,

jeden z nejznámějších symbolů, který nám nabízí sama příroda. Každý z nás si určitě vzpomene na časy, kdy se ho jako dítě snažil na kolenou najít mezi stovkami dalších v naději, že se právě na něj usměje štěstí.

Tento talisman symbolizuje naději, víru, lásku a již zmiňované štěstí. Navíc ho vykresluje pozitivní zelená barva, barva života a přírody. My jsme však zůstali o něco více při zemi, a zvolili pro něj opět barvu stříbra, žlutého a růžového zlata. Krásné jsou jak naše přívěsky, tak i náramky na řetízku nebo stahovací šňůrce. Můžete si je koupit v sametové krabičce nebo třeba na dárkové kartě „Pro štěstí“.

Letošním velkým hitem byla i nová květinová karta „Nejlepší paní učitelce“, kterou spousta dětí poděkovala svým učitelům za skvělou práci v uplynulém školním roce.

SRDCE,

v mnohých kulturách nejrozšířenější symbol, který označuje lásku, odvahu a statečnost. Většina z nás však srdce vnímá jako tzv. „domov citů a emocí“, proto v naší autorské kolekci nesmělo chybět. Právě díky jeho poslání patří bezesporu mezi naše nejprodávanější šperky pro ženy. 

Možná jste si ale všimli, že se v poslední době snažíme víc a víc zaměřovat i na pánské šperky. Vytvořili jsme proto kolekci partnerských náramků, které si již našly své místo u mnoha zamilovaných dvojic. Srdíčka nabízíme opět v barvě stříbra, žlutého a růžového zlata. Mezi jedny z nejoblíbenějších šperků patří jemný řetízek s přívěskem srdíčka na dárkové kartě s nápisem „Děkuji, Ti, mami!“, nebo hit pro budoucí družičky - béžový stahovací náramek se srdíčkem na kartě „Tým nevěsty“.  

A nakonec ten největší hit naší autorské kolekce, ANDÍLEK strážný,

amulet štěstí, zdraví a bezpečí, který nad Vámi bude bezpečně držet svá ochranná křídla. Mnozí z vás si jej oblíbili jako ochránce na letních dobrodružných cestách nebo jako kouzelný vánoční dárek. Opět jej nabízíme ve všech barvách oceli, a to ve formě něžného přívěsku nebo náramku (na řetízku i stahovací šňůrce). Můžeme ho zabalit do sametové krabičky nebo jej umístit na některou z našich dárkových karet pro různé příležitosti. Mezi ty jednoznačně nejoblíbenější patří např. dárková karta s milým textem: „Andělům bez křídel říkáme maminky“. Tuto dárkovou kartu nabízíme i v provedení pro paní učitelky, doktorky nebo zdravotní sestřičky.

Nejen všechny výše zmíněné ženy si zaslouží náš vděk a obdiv. Zasloužíte si jej i vy, naše skvělé zákaznice a zákazníci. Protože právě VY nám dáváte impuls k tomu neustále vymýšlet nové věci a posouvat se dál a dál. Děkujeme!