Máme za sebou třetí adventní neděli a do okamžiku, kdy pod stromečkem začneme rozbalovat dárky, zbývá už jen pár dní. A tak je nejvyšší čas prozradit naše velké vánoční překvapení, které jsme pro vás letos připravili. Seznamte se s našimi novými kolekcemi šperků s křídly „Ptáček“ a „Vážka“.

Okamžik, kdy děti dospějí, osamostatní se a opustí domov, patří v životě rodičů k těm přelomovým. Maminka a tatínek zůstanou sami a musí prostor, který až dosud věnovali výchově potomků, znovu zaplnit. V této chvíli je důležité, ujistit je, že i když vylétneme z hnízda, nepřestaneme se domů vracet a naše rodiče milovat. A právě toto poselství se stalo myšlenkou naší nové kolekce, kde rodiče a dítě nahrazuje symbolicky ptáček a malé ptáčátko.

Medailonek s výřezem jednoho, dvou nebo na přání tří ptáčků, je umístěn na nové dárkové kartě s krásným vyznáním:

„I když vylétnu z hnízda, nepřestanu se k Tobě vracet, mami.“

Milá slova, krásný šperk a šťastná maminka, to bylo cílem celého našeho týmu v Beyou při tvorbě této kolekce. Protože obdarovat tu nejdůležitější osobu našeho života výjimečným dárkem, to dělá Vánoce láskyplnými a kouzelnými.

Druhou kolekcí navrženou pro všechny ženy, kamarádky i sestry je „Vážka“. Křehký symbol změny, nových začátků, síly a důležité životní rovnováhy. Šperky z této kolekce by měly být nejen jejich ozdobou, ale i připomínkou toho, aby byly kreativní a žily svůj život naplno bez zbytečných omezení.

Vážku jsme vytvořili jako náramek i jako přívěsek na jemném řetízku v barvě stříbra a růžového zlata. Její hlavní dominantou je drobný zirkon vsazený do středu šperku, který podtrhuje jeho jemnost a eleganci. Náramek jsme vytvořili ve třech různých variantách, na stahovací černé nebo béžové šňůrce a na stříbrném řetízku s nastavitelným zapínáním. Přívěsek je vyroben v barvě stříbra a růžového zlata. Jeho připodobnění k dokonalému letu vážky získává tím, že je na řetízku upevněn pouze za jedno křídlo. Na krku vypadá úžasně, jako by se vážka právě chystala vzlétnout.

K této kolekci je také navržena nová dárková karta, která s vánoční krabičkou vytvoří krásné dárkové balení.

Věříme, že i tyto šperky dokáží všem obdarovaným ženám vykouzlit u vánočního stromečku úsměv na tváři, a dají jim sílu s lehkostí zvládnout všechny životní změny a najít vytouženou rovnováhu v přicházejícím v novém roce. 

A to Vám všem našim úžasným zákazníkům, přeje celý tým BEYOU