Vymyslet originální vánoční dárek pro své nejbližší je nelehký úkol, před kterým v tomto období stojí každý z nás. Všichni si lámeme hlavu a vymýšlíme různé varianty, protože chceme pod stromeček zabalit dárek, který udělá upřímnou radost, a navíc bude něčím speciální. Věříme, že se nám letos podařilo připravit takové dárky, které si pod stromečkem přeje najít skoro každý. 


Darujte svým blízkým šperk s vlastním příběhem

Nechte si vygravírovat např. jméno, iniciálu, datum narození, datum některé z vašich společných nezapomenutelných události nebo třeba souřadnice místa, kde jste se poprvé potkali. Není moc lidí, kteří se seznámili ve stejný den jako vy, kteří by měli přívěsek s vašimi iniciálami nebo náramek s identickým věnováním. Věřte, že gravírování dodá šperku ještě větší hodnotu.

V naší kolekci objevíte jak dárky pro ni, tak i pro něj. Většina šperků vhodná ke gravírování je vyrobena z chirurgické oceli v barvě stříbra, zlata nebo růžového zlata. Gravírovanému textu se meze nekladou. Vzkaz by měl být ale osobní, zkrátka šitý na míru obdarovanému.

Šperky s gravírováním PRO NI

Pro ženy bychom Vám doporučili např. řetízek se srdíčkem nebo medailonkem, kam lze vygravíroval jméno a datum nebo krátký text ve dvou řádcích. Medailonek si můžete vybrat i v oblíbeném provedení náramku se zirkonem, a to buď na řetízku nebo stahovací šňůrce. Slavností punc dárek získá, pokud si ho navíc necháte zabalit na vánoční kartě do dárkové obálky nebo ho vložíte do oblíbené sametové krabičky s mašlí.  

Dalším tipem pro dámy je náš vánoční bestseller v podobně andílka strážného, který je vyrobený jako přívěsek na řetízku nebo náramek na šňůrce, a to hned v několika barevných variantách. Andílka doporučujeme zakoupit na vánoční kartě v naší nové dárkové krabičce se stojánkem, která během rozbalování umocní vánoční překvapení.

Šperky na míru PRO NĚJ

Co byste řekli třeba na stylový náramek pro muže s lávovými minerály a tyrkysovým Jaspisem? Dominantou náramku je pozlacený ocelový tubus, na který je možné vygravírovat vlastní text nebo významné datum, čímž se stane dárek opravdu originálním. V kategorii pánských korálkových náramků najdete i další variantu s ocelovým černým tubusem a s minerálními korálky z Tygřího oka nebo ocelovým tubusem a lávovými korálky. Každý z těchto náramků bezpochyby podtrhne styl každého muže. 

Další variantou je moderní ocelový náhrdelník s přívěskem psí známky. Náhrdelník nabízíme v černé nebo stříbrné variantě a je opět vhodným šperkem ke gravírování. Neexistuje lepší způsob, jak vytvořit z tohoto dárku originál, než si na něj nechat vygravírovat osobní poselství. Zkuste třeba něco jako: „Bez limitu“ nebo „Nej táta na světě“.

A jako poslední tip z kolekce pro něj vám nabídneme pánský ocelový prsten z černé nebo stříbrné oceli. Na prsten lze vygravírovat například iniciálu nebo monogram, který ze samotného šperku vytvoří osobní talisman. Poté už je jen na něm, zda si k němu oblékne džíny nebo sváteční oblek. V obojím bude tak jako tak vypadat stylově a elegantně.