Máme za sebou měsíc květen, kdy jsme společně oslavili Den matek. S červnem přichází další důležitý svátek, a to Den otců. Den, který se u nás tolik neslaví a popravdě řečeno, ne každý ví, kdy ho vlastně slavit.

Jeho oslava má proměnlivé datum, připadá vždy na třetí červnovou neděli, letos tedy na 19. června. Poprvé se tento svátek slavil v červnu 1910 v americkém městečku Spokane ve státě Washington. Tradici založila Sonora Smartová Doddová na počest svého otce, který ji a její bratry po smrti jejich matky sám vychoval. Tímto gestem mu chtěla vzdát hold a my myslíme, že právem!

U nás v týmu Beyou jsme samé holky, milující dcery svých otců. V jejich „Den“ bychom jim také rády poděkovaly za jejich lásku a podporu, i za všechny výzvy, které pro nás v životě připravili, a které nám pomohli zvládnout. Letos jsme nezahálely a připravily novou kolekci autorských minimalistických šperků pro muže. Cílem této kolekce je, aby nejenom ženy, ale i muži mohli být sami sebou. Aby vyjádřili a zdůraznili svůj osobitý styl, jedinečnost, mužskou sílu a charisma.

Při návrhu šperků jsme tedy daly přednost materiálům, které tyto mužské aspekty podtrhnou. V naší kolekci najdete nejen minerální náramky, ocelové přívěsky, ale i ručně vyráběné dřevěné motýlky. Můžete si vybrat z mnoha variant doplňků - ke každodennímu nošení i k slavnostní příležitosti.

Bonusem pánské kolekce je možnost personalizace těchto šperků. Na ocelové tubusy náramků či na přívěsky ve tvaru psí známky si můžete nechat vygravírovat vaše osobní věnování, datum významné události nebo třeba krátký citát. Darujete tak originální šperk nebo cenný osobní talisman, který pečlivě zabalíme do Vámi zvoleného dárkového balení.

Věříme, že si všichni tatínci takovou pozornost v jejich sváteční den právem zaslouží. Být dobrým otcem je pro každého z nich nelehký úkol na celý život.

Můžete se k nám v neděli 19. června přidat a říci: „Tati, mám Tě ráda a díky, že tady pro mě jsi…!“