První sněhové vločky padají za okny a do našich domovů pomalu přichází kouzelná atmosféra Vánoc.  V neděli většina z nás zapálí první svíčku na adventním věnci a možná začne přemýšlet i o tom, co nadělí svým nejbližším pod stromeček.

Vánoce mají být především o pohodě, lásce, vůni cukroví a splněných přáních, a proto jsme pro Vás vytvořili spoustu krásných novinek, do kterých jsme tohle všechno s láskou vložili. Věříme, že Vás naše dárky zahřejí u srdce a darujete je s takovou radostí, s jakou jsme je pro Vás připravili.

 

Mezi letošní hlavní novinku patří „Dárkový balíček Vánoce splněných přání“ s vůní perníku, který obsahuje novou dárkovou kartu s andílkem strážným, perníkové mýdlo a šumivou kouli do koupele. To vše pro dokonalou atmosféru Vánoc u Vás doma.

 

Další novinkou je „Dárkový balíček Vážka“, se stříbrným nebo zlatým řetízkem z chirurgické oceli, který v sobě nese neobyčejné poselství změny, síly a životní rovnováhy. Dárkové balení doplňuje krásná svíčka s jemnou vůní frézie. To vše pro vánoční pohodu a odvážné vykročení do Nového roku.

 

Třetí novinkou je „Dárkový balíček Z láskys jemným náramkem ze stříbra s imitací diamatu. Tento balíček je doplněný přírodním mýdlem a šumivou koulí z pravého heřmánku. Krásný dárek pro všechny generace žen sestavený pro ty, kteří jim chtějí projevit lásku a dopřát chvíle vánočního odpočinku.

A protože k Vánocům neodmyslitelně patří i symbol anděla, připravili jsme si pro Vás také
Dárkový balíček Kouzelné Vánoce“, s vůní damašské růže. Tento balíček s naším největším bestsellerem, „Andílkem strážným na slavnostní vínové šňůrce v kombinaci s přírodní kosmetikou bude krásným vánočním dárkem pro všechny úžasné ženy Vašeho života. Tak je nezapomeňte obdarovat.

 

 

Věříme, že všechny naše balíčky vykouzlí Vašim milovaným u vánočního stromečku úsměv na tváři
a přinesou do Vašich rodin tu pravou vánoční atmosféru.

Přejeme Vám kouzelné Vánoce plné splněných přání a v Novém roce hodně zdraví a radosti z těch nejobyčejnějších věcí.

S láskou Váš tým BEYOU