Na křídlech ženskosti, přichází svátek všech krásných, statečných
a milovaných žen.

 

Už více jak 100 let, se díky statečným newyorským ženám, které pochodovaly ulicemi a žádaly volební a hospodářská práva,
slaví Den žen. Byly to ženy, které se nespokojily se svým tehdejším postavením a nebály se prošlapat novou cestu všem dalším generacím.
Staly se našim vzorem a na jejich úsilí postupně navázalo milióny žen po celém světe.

A tak v tento den vzdejme hold všem statečným, krásným a milovaným ženám, které plní svoje poslání. Jsou dárkyněmi života, lásky, pochopení, obětavosti.
Jsou to úžasné bytosti, které nám dávají křídla. Učí nás, že láska a dobro zvítězí, že i my si lásku a dobro v životě zasloužíme a že máme věřit sami v sebe.
Každá z nás je výjimečná, milovaná a důležitá.

Ne nadarmo se říká: „Dej ženě úsměv a ona ti dá lásku, dej ženě lásku a ona ti porodí děti, dej ženě dům a ona z něho udělá domov, znásobí všechno, co jí dáš…“

Popřejme tedy ve středu 8. BŘEZNA všem důležitým ženám našeho života k jejich svátku a vzdejte úctu všemu, čím pro nás jsou. Ať už jsou pro nás maminkami, babičkami, dcerami, manželkami, přítelkyněmi, sestrami či kamarádkami, všechny si naše poděkování zaslouží.

„Na křídlech ženskosti“

přilétá překvapení, které jsme pro naše krásné a milované ženy v BEYOU připravili.
LIMITOVANÁ EDICE voňavých dárkových balíčků, která představuje dokonalé spojení našich šperků a přírodní kosmetiky.

Dárkový balíček „Levandule“

Dárkový balíček plný překvapení pro výjimečnou ženu, který obsahuje řetízek s přívěskem ocelového srdíčka zavěšený na „levandulové“ kartě s milým osobním textem a poděkováním úžasné a silné ženě Vašeho života, která ve Vás věří a je tu pro Vás vždy, když ji potřebujete. 

Voňavé kouzlo tomuto balíčku dodává ručně vyráběné mýdlo a šumivá bomba do koupele s vysokým obsahem rostlinných olejů a příjemnou intenzivní vůní
levandule lékařské.

Nezbývá než si vychutnat zasloužený relax a v levandulové koupeli nechat zregenerovat Vaši pokožku a zklidnit Vaši rozbouřenou mysl. Je to osvědčený postup, tak už to dělávali staří Římané.   

Dárkový balíček „Růže“

Dárkový balíček plný překvapení pro šťastnou, spokojenou a milující ženu, který obsahuje jemný šňůrkový náramek zdobený Růženínem. V kombinaci s květinovou dárkovou kartou se stává tento kouzelný šperk poselstvím lásky, krásy a štěstí.

Nádherný dárek k obdarování sebe sama nebo někoho blízkého. Náramek obsahuje drobné broušené minerály, japonské korálky a zlaté bižuterní komponenty.
Krásně se kombinuje i s jinými náramky.

Voňavé kouzlo tomuto balíčku dodává ručně vyráběné mýdlo a šumivá bomba do koupele s jemnou vůní esenciálního oleje z damašské růže. Nezbývá než si užít den sama pro sebe. Damašská růže podporuje okamžitou regeneraci pleti, otevírá srdce lásce, sebepřijetí a pomáhá ženám znovu najít potěšení ze života.
Už legendární Peršané pěstovali tuto růži pro její nadpozemskou krásu a Řekové ji dokonce zasvětili bohyni lásky Afroditě.

Dárkový balíček „Heřmánek“

Dárkový balíček plný překvapení pro milovanou maminku, který obsahuje set dvou řetízků s motivem ptáčka na dárkové kartě s textem:

„I když vyletím z hnízda, nepřestanu se k Tobě vracet, mami.“

Ptáček a ptáčátko jsou symbolem láskyplných vztahů mezi maminkou a dítětem a měl by být poděkováním mamince za výchovu a současně ujištěním, že se k ní nepřestaneme vracet ani, když odejedeme z domova.

Voňavé kouzlo tomuto balíčku přidává ručně vyráběné heřmánkové mýdlo a šumivá bomba do koupele s vysokým obsahem
esenciálního oleje z pravého heřmánku.

Nezbývá než si užít tento dárek a vychutnat si chvíli pro sebe. Heřmánková koupel uleví a provoní Vaše tělo a zklidní ho k blahodárnému spánku.
Je to bylinka, o které lze bez nadsázky říci, že je nejoblíbenější léčivkou vůbec. A hodí se pro děti i pro maminky, stejně jako náš medailonek s ptáčkem.  

Milé ženy, ať už strávíte Váš sváteční den s partnerem u romantické večeře, s kamarádkami na dámské jízdě ve vinném sklípku nebo sama se sebou ve voňavé koupeli,

se zapálenými svíčkami a se skleničkou šampaňského v ruce, přejeme Vám, aby se splnily všechny Vaše sny a abyste nikdy neztratily odvahu je následovat.

S láskou Vaše ženy z BeYou