Na křídlech lásky

Na křídlech lásky

Přilétá svátek všech zamilovaných, svátek svatého Valentýna, který slavíme už více než třicet let. O jeho historii bylo napsáno mnoho dlouhých vět, které není třeba stále opakovat. Pojďme se na tento výjimečný den podívat z jiného úhlu! 


Miluj, směj se, žij!

Miluj, směj se, žij!

Je to tady! Nový rok 2023 a s ním i naděje ve změnu v našich životech. Budeme cestovat, naučíme se mluvit několika novými jazyky, zhubneme deset kilo, anebo konečně uběhneme svůj životní maraton! Všechna předsevzetí vypadají vždy nádherně, protože nám splněné sny dodávají energii a chuť do života. Problém je v tom, že naše očekávání jsou často nereálná a splnit si všechny stanovené cíle není jednoduché.


Na křídlech Vánoc nadělujeme novou kolekci

Na křídlech Vánoc nadělujeme novou kolekci

Máme za sebou třetí adventní neděli a do okamžiku, kdy pod stromečkem začneme rozbalovat dárky, zbývá už jen pár dní. A tak je nejvyšší čas prozradit naše velké vánoční překvapení, které jsme pro vás letos připravili. Seznamte se s našimi novými kolekcemi šperků s křídly „Ptáček“ a „Vážka“.


Letos vám vygravírujeme Vánoce na míru

Letos vám vygravírujeme Vánoce na míru

Vymyslet originální vánoční dárek pro své nejbližší je nelehký úkol, před kterým v tomto období stojí každý z nás. Věříme, že se nám letos podařilo připravit takové dárky, které si pod stromečkem přeje najít skoro každý.