Je to tady!

Konečně červen a s ním i vidina prázdnin, které už nezadržitelně klepou na dveře. Na poslední dny ve škole se každý z nás vždycky těší/těšil. Zkoušky hotové, vysvědčení uzavřené, takže nezbývá, než si užít posledních pár bezstarostných dnů s kamarády a svými učiteli. Určitě vyrazíte na nějaký super výlet, pořídíte si poslední společné fotografie, a pak už dva nekonečné měsíce prázdnin. Někdo z Vás postoupí do dalšího ročníku, někdo třeba na II. stupeň, a někteří opustí svoji alma mater a budou pokračovat ve studiu na střední nebo vysoké škole. Rozloučí se se svými učiteli i kamarády a budou přemýšlet, co nová životní kapitola přinese.

Ale než to přijde, bylo by skvělé poděkovat učitelům za jejich podporu, motivaci i pochopení. Za všechny ty zkoušky a překážky, které Vám pomohli zvládnout, za otevřené dveře k vašemu poznání a za trpělivost, kterou s vámi po celý školní rok měli. 

Ale jak to udělat? Jak vymyslet neotřelý dárek za sebe či celou třídu? My vám mile rádi poradíme!

Pojďte letos zapomenout na klasiku.

Poděkujte paní učitelce naší novou dárkovou kartou s věnováním a vyberte si na ní jakýkoli šperk, který se Vám bude líbit. Můžete zvolit přívěsek se čtyřlístkem, s minerálem růženínu nebo třeba náramek s andílkem. A pokud se chcete jako třída podepsat i na šperk, můžete zvolit gravírování, kde uvedete třeba školní rok 2021/2022, třídu nebo jenom: „Děkujeme“. U nás se fantazii meze nekladou, a to především v případě, že jde o boží paní učitelku!

Jestliže chcete obdarovat oblíbeného pana učitele, jsme také připraveni. Můžete si vybrat dárek z naší autorské kolekce pro muže a zvolit přívěsek, náramek nebo třeba originální koženou klíčenku. Pokud je Váš pan učitel třeba muzikant nebo chodí rád do divadla, můžete se nechat inspirovat našimi ručně vyráběnými dřevěnými motýlky, a udělat z něj tak školního elegána.

Za náš tým Beyou vám přejeme, ať jsou ty letošní prázdniny opravdu nezapomenutelné! 😊 #EverySummerHasAStory