Blíží se svátek všech zamilovaných, Den svatého Valentýna!
Ve světe se slaví už více jak třicet let, ale kdo je vlastně oslavenec? Kdo, si zaslouží tuto velkolepou oslavu? LÁSKA? Já a TY? Nebo MY?

Především MY!


Ano, je to MY a naše LÁSKA, ten nejúžasnější a nejčistší cit našeho srdce. Cit, po kterém toužíme, který hledáme a když ho nalezneme, už nikdy ho nechceme ztratit. Láska je to nejkrásnější, co člověk může získat a také to nejcennější, co může ztratit. Čím více máme lásky, tím lehčeji projdeme tímto složitým světem. A tak v ní nepřestávejme věřit, protože je největší silou a pravdou našeho života! A zaslouží si velkolepou oslavu každý den!

Našimi letošními bestsellery jsou opět šňůrkové partnerské náramky se srdíčky nebo symbolem infinity v různých barevných kombinacích. Je na Vás, zda zvolíte červenou, černou nebo béžovou šňůrku, důležité je, že Vás tento náramek bude navždy spojovat!

Dalším oblíbenou variantou partnerských náramků jsou korálkové náramky z přírodních kamenů, které Vám dárkově zabalíme na kartu s citátem Já a TY….jsme my
Skvělou volbou může být i tento dárkový set s možností vlastního gravírování.
Set obsahuje dva náramky a jednostranné gravírování na každém z nich. Vy si zvolíte např. jméno nebo datum, které chcete na jednotlivý náramek vygravírovat. Tímto způsobem vytvoříte z Vašeho dárku jedinečnou vzpomínku na letošního Valentýna. 
A co ještě nového přinášíme letos všem (zamilovaným)? Jsou to krásné ocelové klíčenky pro Ni i pro Něj s výstižným citátemp.s. Miluji Tě“ nebo Jezdi bezpečně.


Za celý tým Beyou přejme ze krásného Valentýna!


Všechny valentýnské dárky najdete ZDE.