Léto je v plném proudu a my všichni ladíme svoje letní outfity, tak abychom se cítili lehce
a radostně. Konečně se vystavujeme slunci
a hledáme šperky, které budou slušet naší opálené pleti. Ano, na tohle jsme dlouho čekali! Dovolená, slunce, moře, pláž a azurové nebe. Nechceme vypadat
jako každý všední den, chceme se odvázat
a cítit se alespoň na chvíli jako „BOHYNĚ“.

A s perlami, které vládnou letošní sezóně to bude velmi jednoduché, protože perly jsou šperkem, který vždy podtrhne
ženskou krásu a působí čistým a svěžím dojmem
.

V naší nabídce najdete náhrdelníky, náramky, náušnice i prsteny, dokonce jsem mysleli i na Vaše kotníky a štíhlý pas.

Ozdobte se od hlavy až k patě a užijte si letní dny s naší novou perlovou kolekci.

Nepopiratelným trendem každého léta jsou i barvy. Barevné kousky rozjasní naši náladu a zvednou naše sebevědomí! Letos můžeme podlehnout Ocean blue, růžová ve všech odstínech, líbezné Lila nebo neutrální a nadčasové Latte s mandlovým mlékem.
A buďte si jisti, že se všemi těmito barvami budou naše šperky nádherně ladit.   

Řetízky a náhrdelníky

Hitem této sezóny jsou šperky zvýrazňující klíční kost, a proto přicházíme s náhrdelníky i řetízky, které tento účel jednoznačně splní. Vybírat můžete z barevných i jemných odstínů a kombinovat a vrstvit je dle libosti.
V tomto případě se Vaší fantazii meze nekladou! 

Náramky

Mezi nejoblíbenější šperky léta ovšem patří náramky. Naše letní nabídka je široká a vrstvení je tady snad i podmínkou. Můžete vrstvit mušle s perlami, zlaté a stříbrné řetízky nebo korálky a velmi jednoduše se sladit s Vašim romantickým i sportovním stylem. Všechny kombinace jsou povoleny!   

Prsteny

Horké dny zalité sluncem vyžadují jednoznačně dodržování pitného režimu, tak můžete ozdobit své ruce i několika prsteny současně. Váš letní drink v nich bude vypadat opravdu neodolatelně!

Šperky na kotník

A jestliže konečně hodíte nožku přes nožku v nějakém plážovém lehátku, tak určitě zvýrazněte šperky i své kotníky. Kdy jindy to můžete udělat než právě na dovolené u moře, když chodíte v sandálkách nebo bosky!


Přejeme Vám krásné léto plné úžasných zážitků a po očku sledujete náš Instagram nebo Facebook, určitě budeme soutěžit o naše krásné šperky!

Vaše bohyně z Beyou