Je to tady! Nový rok 2023 a s ním i naděje ve změnu v našich životech. Budeme cestovat, naučíme se mluvit několika novými jazyky, zhubneme deset kilo, anebo konečně uběhneme svůj životní maraton! Všechna předsevzetí vypadají vždy nádherně, protože nám splněné sny dodávají energii a chuť do života. Problém je v tom, že naše očekávání jsou často nereálná a splnit si všechny stanovené cíle není jednoduché.

A proto přicházíme s kolekcí našich motivačních náramků. Nebuďte na sebe tak tvrdí - místo pěti velkých úkolů si vyberte jeden, a podpořte jej některým z našich motivačním náramků, který vám bude připomínat vaše letošní předsevzetí. 

Motivační náramky jsou také skvělý tip na dárek pro kamaráda nebo kamarádku, kteří potřebují povzbudit, aby na sobě začali konečně makat, nebo se třeba odvážili žít svůj sen! 

Všechny naše motivační náramky jsou vyrobeny z chirurgické oceli na stahovací šňůrce v několika barvách. Krátký motivační citát je vygravírovaný na kulaté place a je rozvinut na naší dárkové kartě. Věříme, že si z naší nabídky vybere opravdu každý. 

Motivační náramek na šňůrce „Cestuj"

Pro ty, kdo rádi cestují nebo ty, kteří teprve hledají odvahu pro svou první cestu! Má znak kompasu a připomíná, že i na „Malé cestě se dají zažít velká dobrodružství“.

Motivační náramek na šňůrce „Znej svou míru"

Ne každý ví, kdy je ten správný čas přestat pít a vydat se k domovu. Ať už jste jeden z těch, kteří s tím mají čas od času problém nebo někoho takového znáte, určitě Vám tento náramek přijde vhod, protože citát na kartě všem výtečníkům připomíná, že je nejvyšší čas zvednout se ze židle a pro dnešek to zabalit!

Motivační náramek na šňůrce „Makám na tom"

„Nesním o tom, MAKÁM na tom“ je náramek pro ty, kteří si jdou tvrdě za svým snem, ale občas si to potřebují připomenout. Třeba proto, aby se nevydali na scestí, ale hlavně aby si připomněli, že „Pouze a jen TY jsi ten, kdo tě dostane tvrdou prací k vysněnému cíli.”

Motivační náramek na šňůrce "Žij svůj sen" ocelový

Nezapomínejme na to, že „Svět spočívá v rukou těch, kteří se odváží snít a své sny prožít“. V životě můžete dosáhnout čehokoli, co si dokážete představit a čemu dokážete uvěřit. 

Motivační náramek na šňůrce "Miluj, směj se, žij!" 

Láska je štěstí, které si vzájemně dáváme, a po kterém toužíme. Život se však čas od času trošku zamotá a nasměruje nás špatným směrem. A proto je moc důležité si připomínat, že máme:

1) Milovat bez výjimek.

2) Smát se často a upřímně a žít každý den naplno, ať naše vzpomínky stojí za to.

Motivační náramek na šňůrce "Nikdy to nevzdávej"

Každý máme své tajné sny, předsevzetí a jak to tak bývá, občas máme i nějaký ten „špatný den“.  A proto tu jsou naše úžasné motivační náramky, se kterými nikdy nezapomenete jít svým snům naproti, užívat si života naplno a hlavně - i když máte pocit, že je nejhůř, za žádnou cenu to nevzdávat! Protože ve skutečnosti jste mnohem silnější, než si myslíte.

Cílem naší autorské kolekce je vás povzbudit na vaší životní cestě. Tím nejpodstatnější krokem pro vaši budoucnost je věnovat co nejvíce pozornost přítomnosti. Žít tady a teď! Nikdy to nevzdávat! Milovat sebe i druhé a hlavně - nikdy se nepřestat smát! 

To vám v novém roce přeje ze srdce celý tým Beyou