Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

Domů / Novinky / Už pro ni máte dárek na Valentýna? Pomůžeme vám s výběrem!

Už pro ni máte dárek na Valentýna? Pomůžeme vám s výběrem!

Už pro ni máte dárek na Valentýna? Pomůžeme vám s výběrem! - BeYou.cz     Ať už slavíte Valentýna nebo ne, jedno je jisté. Ten kdo miluje, rád daruje. Abyste svou polovičku mohli potěšit, vytipovali jsme pro vás pár věcí z naší nabídky, které budou perfektním dárkem na Valentýna!

 


 

Už pro ni máte dárek na Valentýna? Pomůžeme vám s výběrem!

Překvapit a potěšit někoho, koho milujete, není občas vůbec snadné a můžete si myslet, že v každodenním shonu a stresu na to nezbývá čas ani prostor. Proto je svátek sv. Valentýna ideální příležitostí se zamyslet a čas a prostor pro dívku či ženu svého srdce najít

Abychom vám proces vybírání a hledání krásného šperku co možná nejvíce usnadnili (a taky proto, že si tuhle příležitost prostě nemůžeme nechat ujít), připravili jsme pro vás speciální výběr šperků a doplňků vhodných jako dárek na Valentýna. Ale nejen to. 

Jak už to tak v Beyou děláme, když se do něčeho pustíme, výsledek musí být dokonalý. Proto jsme pouze pro tuto příležitost vymysleli valentýnský vzhled našich dárkových balíčků. Jak dopadl výsledek se můžete přesvědčit na následující fotografii. Doufáme, že si je zamilujete stejně jako my. Pro nás je totiž první dojem stejně důležitý jako samotný obsah, který balíček ukrývá. 

Valentýnské dárkové krabičky

A jaké dárky vyjadřující lásku k milované osobě u nás najdete?

Dárkové karty se šperky

Dárková karta Miluji tě

Dárková karta Miluji Tě, cena 365,-

K příležitosti vyznat lásku a potěšit se hodí hned několik typů karet z naší nabídky a je jen na vás, pro kterou variantu se rozhodnete. Na našem eshopu je najdete v kategorii Dárkové karty a můžete je objednat přímo se šperkem, který je na nich vyfocený, nebo si ze sekce Šperky vhodné na dárkové karty vyberete jiný podle vlastního vkusu.

Dárkové karty

Dárkové karty se šperky, cena od 195,-


„Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka ano.“

E. M. Remarque 

Partnerské náramky

Partnerské náramky patří jeden k druhému a vzájemně se doplňují. Tak jako partneři. Každý má v sobě něco z toho druhého. Chybějící kousek, který našli jeden v druhém. Pokud se vám v životě podaří najít někoho, kdo dotváří vaši osobnost, dokáže vás rozesmát, podpořit a díky jehož lásce jste lepším člověkem, nenechejte ho jít. Náramky vám budou připomínat, že pro toho druhého jste vším a vzpomenete si na sebe pokaždé, když se na chybějící korálek podíváte. 

Partnerské náramky, cena od 235,-

Šperky a doplňky

Pokud si nejste vůbec jistí, co by vaši lásku potěšilo, většinou se můžete spolehnout na to, že je to šperk. A jelikož jsme e-shop převážně s dámskými šperky, jste tu správně. Jaké šperky bychom doporučovali my? Co třeba některé z těchto: 

Šperky z Beyou.cz

Pokud ke krásnému šperku připojíte navíc krátký vzkaz, proč je právě ona pro vás tou pravou, potom bude vaše oslava sv. Valentýna nezapomenutelným zážitkem.

Hodinky

Když je řeč o dámských špercích, nesmíme opomenout hodinky. Hodinky jsou klasickým a sofistikovaným doplňkem, který je naprosto nadčasový a nikdy nevyjde z módy. U nás najdete kousky s kovovým páskem z nerezové oceli (v barevných provedeních silver, gold a nyní módní rose gold) i ty s elegantním a minimalistickýmm vzhledem – s koženým páskem. Pokud jsou to tedy právě hodinky, co vaší dámě chybí, pak jsme přesvědčeni, že tyhle si okamžitě zamiluje. 

Hodinky s černým koženým páskem značky BeyouHodinky Beyou s koženým páskem, cena 590,-

Bralette podprsenky

Na konec našeho výběru jsme si schovali extra tip na valentýnský dárek. Tím jsou krajkové bralettky, které budou jak překvapením pro dámy, tak podívanou pro pány. 

Bralette podprsenka

Bralettka Angie, cena 295,-

Při výběru velikostí si nemusíte lámat hlavu s rozměry a obvody. Stačí vám zjistit velikost jejího trička, podle které potom vyberete z velikostí S, M a L. Naše zákaznice si nejvíce oblíbily vyztuženou bralettku Flowers s ozdobnými pásky ve výstřihu nebo průsvitnou a lehkou bralettku Angie

Tímto končíme náš Valentýnský speciál, který je zároveň i naším prvním příspěvkem v naší nové kategorii Novinky. Snad naši snahu být k vám zase o krok blíž a vést náš e-shop přátelskou formou oceníte. 

Dnes a denně nám dokazujete, jak úžasné zákazníky máme, když se k nám spokojení stále vracíte. Našim zákazníkům jsme tady, na samém konci našeho článku, schovali speciální slevový kupón (VALENTYN2018), na který až do 11.2. můžete uplatnit slevu 20 % (platí na dříve nezlevněné zboží). Pokud nám navíc dáte vědět, že se vám náš valentýnský článek a jedinečné srdíčkové dárkové balení líbí, budeme moc rádi! 

Mějte krásný den a samozřejmě i Valentýna. Přejeme vám, ať jej oslavíte romantickou večeří, výletem, krásným dárkem nebo jenom tím, že si během dne dáte prostě obyčejnou pusu.

Veronika Holíková