Vrácení a výměna

Nejste spokojení s přijatým zbožím? Netrefili jste se do vkusu sobě nebo někomu jinému? Zboží u nás můžete standardně do 30 dnů od převzetí zásilky vrátit nebo vyměnit za jiné.

U objednávek přijatých v období od 15.10.2020, můžete využít akce možnosti výměny zboží až do 31.1.2021.*

*) Jestliže není dodržena 30 denní lhůta od převzetí zásilky, ale zboží jste zakoupili v období od 15.10.2020, zboží Vám vyměníme do 31.1.2021 za jiné. Vrácení zboží, aby byla vyplacena zpět kupní cena, není možné. Zboží vyměníme za jiné zboží stejné nebo vyšší hodnoty (nutno uhradit doplatek) nebo za voucher s roční platností. V případě výběru zboží nižší hodnoty je možné zaslat voucher s hodnotou rozdílu, s platností 1 rok.

Jak vyměnit zboží za jiné?

Zboží pečlivě zabalte, vytiskněte si formulář o odstoupení od kupní smlouvy, vyplňte jej a spolu se zbožím jej prosím zašlete na adresu Belief s.r.o., Na Městečku 119, 664 71 Veverská Bítýška.

Jestliže nemáte tiskárnu, pošlete nám poštou zboží a na e-mail obchod@beyou.cz nám poskytněte následující informace:

•    zda chcete vrácené zboží vyměnit za jiné nebo zda chcete vrátit peníze,
•    pokud chcete vrátit peníze, uveďte číslo účtu,
•    číslo objednávky.

Nezapomeňte, že vrátit peníze je možné, pokud jsou dodrženy tyto podmínky:

•    právo na vrácení peněz trvá 30 dní od přijetí zásilky,
•    zboží nesmí být poškozené, jevit známky používání a musí mít originální visačky,
•    zboží nesmí být vráceno na dobírku,
•    nesmí se jednat o zboží zhotovené na míru.

Pozn.: Vrátit nebo vyměnit nelze zboží, které bylo zhotoveno či upraveno na míru dle Vašeho přání. To z něj činí jedinečný kus, sloužící pouze Vašim potřebám, a nebylo by možné je tedy pro tyto jedinečné vlastnosti znovu zařadit do nabídky a nabídnout jinému zákazníkovi.

Reklamace zboží

Pokud jste dodrželi naše rady, jak se o výrobky starat a chcete zboží přesto reklamovat, popište nám prosím váš problém (nejlépe připojte fotografie/video) a vše pošlete e-mailem na adresu: obchod@beyou.cz. S řešením se ozveme co nejdříve to bude možné.

Reklamační řád najdete na stránce s obchodními podmínkami zde.