Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

Domů / DOPLŇKY / BEAUTY DOPLŇKY / ŠTĚTCE NA MAKE UP
Sada kosmetických štětců Z'oreya hnědá 15 ks + pouzdro - 1
Sada kosmetických štětců Z'oreya hnědá 15 ks + pouzdro - 2
Sada kosmetických štětců Z'oreya hnědá 15 ks + pouzdro - 3
Sada kosmetických štětců Z'oreya hnědá 15 ks + pouzdro - 4
Sada kosmetických štětců Z'oreya hnědá 15 ks + pouzdro - 5
Sada kosmetických štětců Z'oreya hnědá 15 ks + pouzdro - 1/5Sada kosmetických štětců Z'oreya hnědá 15 ks + pouzdro - 2/5Sada kosmetických štětců Z'oreya hnědá 15 ks + pouzdro - 3/5Sada kosmetických štětců Z'oreya hnědá 15 ks + pouzdro - 4/5Sada kosmetických štětců Z'oreya hnědá 15 ks + pouzdro - 5/5

Sada kosmetických štětců Z'oreya hnědá 15 ks + pouzdro

Kód: E50208 Produktové číslo: 10041734
dodání do 3 týdnů

Jestliže je u zboží uvedeno "dodání do Vánoc", pak tento kousek už netrpělivě vyhlížíme a odešleme, jakmile to bude možné, aby se jej podařilo dodat s rezervou do Vánoc. Pokud o něj máte zájem, nečekejte, až bude zboží naskladněno. Z důvodu velkého zájmu se může klidně stát, že se vyprodá ještě dříve, než bude naskladněno.

Je doba dodání do 3 týdnů? I toto zboží může být na cestě s dodáním do Vánoc. Pro přesné informace nás však prosím kontaktujte.

 Kdy zboží dostanu?

Luxusní sada kosmetických štětců značky Z'oreya pro profesionální líčení | 15 ks | neobyčejný design | štětiny jsou vyrobeny z jemného syntetického vlákna | součástí balení je kožené pouzdro, které je velmi praktické do kabelky a na cestování.

Sada obsahuje: Štětec na pudr, štětec na bronzer, štětec na make up, 5x štěteček na oční stíny (různé tvary), 2x štětec na obočí a okolí, štětec na korektor, kartáček na obočí a řasy, hřebínek, fann štětec, štěteček na rty a štěteček na oční linky.

Pro zachování delší životnosti štětců a čisté pleti doporučujeme štětce čistit šamponem nebo speciálním antibakteriálním sprejem a oplachovat vlažnou vodou.

Produkt již není v prodeji

Vrácení do 30 dnů

Doprava zdarma

Noste už zítra!

Bez udání důvodu.

Při nákupu nad 500Kč. Stovky zboží skladem.