Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

Domů / Hodinky nastavení

Hodinky nastavení

Jak nastavit čas na hodinkách?

Hodinky většinou zasíláme s již nastaveným aktuálním časem. Pokud jej chcete změnit, povytáhněte "čudlík" na pravé straně hodinek, otáčením nastavte čas a poté jej znovu zastrčte zpět. 

Jestliže hodinky nefungují, podívejte se, zda není pod čudlíkem malá plastová zástrčka. Tu je třeba odstranit a čudlík zacvaknout.

Pokud jsou splněny všechny výše uvedená kritéria a hodinky jsou stále nefunkční, informujte nás, prosím, o této skutečnosti na obchod@beyou.cz nebo na chat. 

 


 

Jak zkrátit pásek u hodinek BEYOU?

Na zkrácení si nachystejte malý šroubovák nebo malý nůž. Položte si hodinky vzhůru nohama (myšleno tak, abyste stále koukali na ciferník z přední strany, ale byl obráceně).

Vložte šroubovák nebo nůž do malého obdélníčkového otvoru v zapínání a otočte jej směrem k sobě. Nyní Můžete se zapínáním volně pohybovat. Posuňte zapínání tak, jak Vám bude vyhovovat (aby hodinky nepadaly z ruky) a poté zapínání silou zacvakněte zpět.

Dávejte pozor, aby Vám zapínání nesjelo z pásku. Pokud se tak stane, dejte pozor, ať jej na hodinky nasadíte správně. Pokud jej na pásek nasunete naopak, lze s ním pak velmi těžko manipulovat.

 


 

Jak správně zapínat hodinky BEYOU?

Zapínání hodinek je velmi kvalitní a při nošení se neotevírá. Pokud Vám hodinky padají z ruky, pravděpodobně je máte špatně zapnuté. Z jedné strany hodinkek jsou na zapínání háčky, které musí být zaháknuté za tyčinku na opačné straně (resp druhé části) pásku. Aby hodinky na druce držely a byly skutečné správně zavřené, musíte zapínání s vynaložením mírné síly zacvaknout.

 


 

Zkrácení pásku hodinek Geneva

Hodinky Geneva doporučujeme zkracovat u hodináře. Cena za zkrácení bývá okolo 50 Kč. Ušetříte si tak nervy, čas a předejdete tak možnému poškrábání (v horším případě zničení) pásku hodinek.

Pokud se do toho přesto sami pustíte, video návody najdete například zde.

 


 

Jsou hodinky voděvzdorné?

Hodinky BEYOU jsou voděodolné do 3 ATM. To znamená, že jsou odolné proti postříkání vodou např. při mytí rukou nebo dešti. 

Ostatní hodinky doporučujeme před vodou chránit a zbytečně je nevystavovat riziku působení vody v jakémkoli množství a příležitosti.

 


 

Věříme, že nyní už Vás na hodinkách nic nepřekvapí. Pokud ano, napište nám na chat, zavolejte nebo napište na obchod@beyou.cz. Rádi Vám poradíme!