Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

Domů / Novinky / Drží nalepovací podprsenky? Funguje jejich údajný push-up efekt?

Drží nalepovací podprsenky? Funguje jejich údajný push-up efekt?

Drží nalepovací podprsenky? Funguje jejich údajný push-up efekt? - BeYou.cz     Dámy a slečny! Řada z vás již o nalepovacích (samodržících) podprsenkách slyšela. Jsou velkým trendem nejen plesové sezóny a vděčíme jim za možnost vzít si na ples i šaty s holými zády. Skutečně ale drží? A jak funguje jejich údajný push-up efekt?

 


 

Drží nalepovací podprsenky? Funguje jejich údajný push-up efekt?

Dámy a slečny! Řada z vás již o nalepovacích (samodržících) podprsenkách, neboli samodržkách, určitě slyšela. Jsou velkým trendem nejen plesové sezóny a vděčíme jim za možnost vzít si na ples i šaty s holými zády nebo odhalenými rameny. Oceníte je ale i při dalších příležitostech, kdy vám pomohou k vytvoření plnějšího dekoltu. Zda opravdu samodržící podprsenky drží a jak je správně používat se dočtete v našem dnešním blogu. 

Drží nalepovací podprsenky? Funguje jejich údajný pusch-up efekt?

Samolepící podprsenka Beyou - černá

Černá nalepovací podprsenka, 275,- 

Nalepovací podprsenky se momentálně těší velké oblibě. Hitem Facebooku se stala videa, na kterých podprsenky samy drží na těle a navíc slečnám vytvořily „napěchovaný“ a neodolatelný výstřih. Protože je v Beyou máme ve stálé nabídce, denně s nimi pracujeme a samy jsme je i fotily v „akci“, můžeme vám o nich říct úplně všechno.

Samolepící podprsenka od Beyou - béžová

Béžová samolepící podprsenka, 275,-

Vnější povrch nalepovací podprsenky je jemný a hladký, ideální i do jemných přiléhavých šatů. Uvnitř jsou přilnavé silikonové polštářky, které se na kůži nalepí a drží. Stahovací šňůrka, kterou mají podprsenky uprostřed, slouží pro vytvoření plného dekoltu bez nepohodlných push-up výplní, zařezávajících se ramínek a otravných kostic. Lidsky řečeno: nalepíte obě prsa (nejdřív jedno a pak druhé) a na závěr stáhnete tkaničku jako u korzetu. Díky tomu prsa zamíří k sobě a vyjedou nahoru. 

Nalepovací podrpsenky jsou dostupné ve dvou barevných variantách – tělové a černé a třech velikostech (A, B a C). Tím, že podprsenky nemají žádná ramínka ani pásky, hodí se spíše na menší poprsí (do velikosti C), abyste se mohly cítit pohodlně a sebevědomě a nemuseli se strachovat, že vám podprsenka během večera sklouzne. Podprsenky využijete i do šatů zavazujících se za krk, kdy samotné šaty budou tvořit oporu podprsence. Samolepící podprsenka - druhá strana

Druhá strana nalepovací podprsenky

Jiným druhem, který na našem eshopu nabízíme, jsou silikonové nalepovací podprsenky, které tvarem i materiálem mohou připomínat opravdová prsa. Po nalepení vypadají pod bílým tričkem naprosto přirozeně, neprosvítají a neodstávají. Hodí se tedy do přiléhavých, splývavých šatů, body nebo halenek. Fungují na obdobném principu jako stahovací push-up samodržky, kdy si nalepíte postupně jedno a druhé prso a poté podprsenku zacvaknete k sobě. 

Silikonová nalepovací podpsenka

Silikonová nalepovací podpsenka tělové barvy, 219,-

Nalepovací podprsenky nejsou na jedno použití a pokud vás nečeká náročný večer, kdy se budete opravdu hodně potit, mohou vám při vhodné údžbě vydržet až na deset pohodlných použití. Mějte je uskladněné v suchu, vždy košíčky složené k sobě, aby se na lepivý povrch nedostal prach a nečistoty.

Pokud jste dosud váhaly, zda nalepovací podprsenky vyzkoušet, snad jsme vám naším článkem v rozhodování pomohli. Pokud se při výběru šatů rozhodnete pro odhalená záda, hluboký výstřih či holá ramena, volba vhodné podprsenky nebude asi nikdy snadná. Samodržky jsou ale inovativním a oblíbeným řešením, které vyhovuje mnoha ženám. Pokud se rozhodnete dát jim šanci, najdete je zde

Přejeme vám krásný den, a u dalšího článku na viděnou! 

Veronika Holíková